Toewijzingsstructuur

Tokenomics

ENM-tokenaanbod en toewijzingscategorieën. Definitieve toewijzingspercentages zijn in afwachting van officiële publicatie.

Risicowaarschuwing: ENM is geen beleggingsaanbeveling, financieel product, security-aanbod of instrument met gegarandeerde rendementen. Tokenomics-informatie vormt geen belofte van waarde, rendement of waardestijging.
ParameterWaardeStatus
Totaal aanbod50.000.000.000 ENM Bevestigd

Toewijzingscategorieën.

30% + 20% + 15% + 10% + 8% + 7% + 5% + 5% = 100%.

CategorieBeschrijvingToewijzing
EnergieMIND (ENM) presale Early Investor 8% + Ecosysteemtoegang 5% + Private Sale 7% + Public Presale 10%. 30%
Utility-toewijzing Tokens gereserveerd voor ecosysteem-utilityfuncties, operationele deelname en servicecoördinatie binnen het EnergieMIND-netwerk. 20%
Ecosysteemreserve Reserve voor langetermijn ecosysteemontwikkeling, partnerschappen en strategische coördinatieactiviteiten. 15%
Treasury Operationele treasury voor ecosysteemonderhoud, ontwikkeling en infrastructuurondersteuning. 10%
Liquiditeit Toewijzing voor marktliquiditeitsvoorziening wanneer van toepassing en officieel aangekondigd. 8%
Founder / Team Lock Team- en founder-toewijzingen onderworpen aan lockschema's en vestingvoorwaarden die worden gepubliceerd. 7%
Community / Partnerprogramma's Toewijzingen voor community-initiatieven, partneronboarding en pilotdeelnameprogramma's. 5%
Migratiereserve Reserve voor toekomstige EnteleKRON mainnet-migratieafstemming en cross-chain utility-overgang. 5%

Vesting

Common TGE / distribution activation clock. Vesting controls token release timing only and does not guarantee price, liquidity, listing, utility or return.

CategorieTGEVesting
Early Investor10% TGE90% / 18m
Ecosysteemtoegang15% TGE85% / 12m
Private Sale15% TGE85% / 12m
Public Presale20% TGE10% × 8

Allocation vesting standard

ENM follows the ENK-aligned long-term release standard for ecosystem, treasury, team, liquidity, community and migration allocations.

AllocationTGECliffVestingRelease model
Utility Allocation0%0m48mcontrolled linear ecosystem utility release
Ecosystem Reserve0%0m48mcontrolled ecosystem development and strategic partnership release
Treasury0%0m60mcontrolled treasury release over 48–60 months; CoinGecko standard uses 60 months
Liquidity0%0m24mno fixed TGE tranche; released only as required under approved liquidity arrangements
Founder / Team Lock0%18m48m18-month cliff followed by 48-month linear vesting
Community / Partner Programs0%0m36mcontrolled monthly or milestone-based release over 36 months
Migration Reserve0%0m60mreserved for future EnteleKRON migration; no automatic TGE release; controlled over up to 60 months or migration milestones

Canonical ENM allocation approved 6 October 2026. Presale 30%, Utility 20%, Ecosystem Reserve 15%, Treasury 10%, Liquidity 8%, Founder / Team Lock 7%, Community / Partner Programs 5%, Migration Reserve 5%. Total: 100%.

Risicowaarschuwing: Crypto-activa zijn risicovol en kunnen in waarde dalen. Regelgevings-, technische, liquiditeits-, markt- en operationele risico's zijn van toepassing. Volledige risicowaarschuwing lezen →